WSPARCIE MEDIUM DLA BIZNESU

Inne artykuły:

  POWRÓT

       Często jest tak, że po okresie rozwoju, po osiągnięciu licznych sukcesów rynkowych i stabilizacji biznesu właściciel firmy zauważa, że firma – nie wiedzieć dlaczego - „staje   w miejscu” i zaczyna dryfować na rynku. Spadają zamówienia i sprzedaż, oddalają się niedawni partnerzy biznesowi, nieuczciwi konkurenci psują rynek, a właściciel firmy zaczyna się zastanawiać jakie błędy popełnił w realizacji strategii marketingowej, modelu i planu biznesowego - zwłaszcza w określaniu oferty produktu, kierunków sprzedaży,      w doborze partnerów biznesowych i klientów.

W takiej sytuacji niezwłocznym jest określenie rzeczywistych przyczyn powstałej sytuacji oraz podjęcie korekty biznesu lub wręcz uruchomienie zdecydowanych działań naprawczych aby nie dopuścić do gorszych scenariuszy dla swojej firmy.

W ekonomii i zarządzaniu firmami istnieje szereg metod i niejednokrotnie kosztownych narzędzi uzdrawiania biznesu do zastosowania w zależności od kontekstu położenia firmy i wynikających z tego potrzeb.

Na przestrzeni ostatnich lat coraz więcej firm zaczyna korzystać ze współpracy z Medium na każdym etapie życia firmy. Warto jednak w chwili pierwszych sygnałów do niepokoju nie zwlekać z podjęciem współpracy, aby nie czekać i nie dopuszczać do gorszych scenariuszy dla firmy.

Oferta Medium dla przedsiębiorców obejmuje wsparcie w niemal każdym obszarze funkcjonalnym zarządzanego przedsiębiorstwa.

Medium pomaga w identyfikacji osób, energii, zdarzeń i okoliczności w firmie, które przyczyniły się do blokowania biznesu firmy na rynku, szczególnie przepływów finansowych firmy, spadku zamówień do odejścia klientów włącznie.

Medium pomaga także w podjęciu decyzji o wyborze i o współpracy z nowymi partnerami biznesowymi, o sprzedaży na nowych rynkach, o dywersyfikacji biznesu czy o wyborze    i uruchomieniu nowego produktu firmy z sukcesem. Pomaga właścicielowi w wyborze najlepszego dla firmy kandydata do pracy w procesie rekrutacji do firmy. Wreszcie pomaga w weryfikacji kadry w firmie dzięki swemu niekonwencjonalnemu spojrzeniu na człowieka.

W kolejnym kroku Medium przystępuje do usuwania blokad.

Medium identyfikuje złe energie i miejsca ich występowania w firmie, obecność bytów osób zmarłych – zwłaszcza byłych pracowników, menedżerów i partnerów biznesowych właściciela firmy oraz członków jego rodziny, także tych, żyjących osób z toksycznymi energiami czy wręcz z wampiryzmem energetycznym, którzy bardzo źle działają na współpracowników blokując w nich chęć do pracy, zapał, entuzjazm i zaangażowanie      w pracę oraz efektywność i wszelką kreatywność w pracy.

Medium oczyszcza firmę z negatywnych energii, odprowadza duchy zmarłych                  i wprowadza dobrą energię w całej firmie. Odblokowuje także przepływy finansowe firmy.

Medium w procesie jasnowidzenia oferuje wsparcie w weryfikacji i w przeprojektowaniu modelu biznesowego firmy, w tworzeniu wszelkich planów biznesowych,                          a w szczególności wsparcie w modyfikacji planu i strategii marketingowej dla uzyskania wewnętrznej i zewnętrznej spójności biznesowej firmy, pozwalającej na realizacje wszystkich, założonych celów firmy. Jest to szczególnie ważne gdyż marketing integruje wszystkie funkcje przedsiębiorstwa i zwraca się bezpośrednio do klientów poprzez, reklamę, dział sprzedaży i inne narzędzia i obszary funkcjonalne firmy.

 

Anna Stanclik

31 maja 2018

MENU

© 2017 Anna Beata Stanclik