Inne wydarzenia:

  POWRÓT

MEDYTACJE i MODLITWY OCHRONNE

 

Medytacja Białego Światła          

 

Do ćwiczenia każdego dnia po to aby pozbyć się niechcianych, negatywnych energii i stresu, a także przed każdą próbą skontaktowania się ze światem duchowym.                   

                 

 

Usiądź w wygodnym fotelu z wyprostowanym kręgosłupem i nogami płasko postawionymi na podłodze. Wcześniej wybierz miejsce, w którym nikt nie będzie Ci przeszkadzał (nagły telefon, telewizor, hałaśliwe dzieci lub zwierzęta domowe i tym podobne), zamknij oczy.

 

Weź kilka głębokich oddechów przez nos, wypuszczając za każdym razem powietrze ustami. Poczuj, jak Twoje ciało zaczyna się odprężać, a Ty zaczynasz się relaksować.  Zwróć uwagę na i skoncentruj się na centrum swojego ciała, na miejsce po prawej stronie i nieco powyżej pępka. Tam znajduje się Twój splot Słoneczny. Skoncentruj się całkowicie na tym, szczególnym punkcie. Powiedz sobie w Duchu: 

"Jestem skupiony i zrównoważony. Wszystko jest dobrze i jestem bezpieczny".

Teraz przenieś swoją uwagę na zewnątrz ciała. Zauważ, że wokół Ciebie jest piękne oświetlenie, promieniujące białym światłem. To światło świeci powyżej głowy i obejmuje całe Twoje ciało kształtem elipsy. Rozchodzi się ono pod nogami, nad głową, z każdej strony otacza Cię białym blaskiem. Jesteś całkowicie otoczony i okryty pięknym, białym światłem.  Jest to białe światło miłości, błogosławieństwo Wszechświata, Stwórcy wszystkiego i całkowicie teraz Cię otacza. Powiedz sobie: " Jestem bezpieczny i chroniony światłem miłości Wszechświata. Tylko dobro może przyjść do mnie i tylko dobro może wyjść ode mnie. Jestem bezpieczny". 

 

Poświęć kilka chwil, aby cieszyć się pięknem tego Świata. 

 

A teraz otwórz oczy, poczuj bezpieczeństwo i nieograniczony spokój.

 

 

 

16 sierpnia 2018

MENU

© 2017 Anna Beata Stanclik