Moja misja:

 

"Poznana przyszłość oraz czysta energia ciała i otoczenia człowieka."

 

Moja wizja:

 

"Energetycznie czyste, duchowo zdrowe społeczeństwo."

Nazywam się Anna Beata Stanclik, pochodzę z Bielska-Białej z rodziny, która od wielu pokoleń posiada i rozwija dar jasnowidzenia i medium.

Często bywa tak, że kupujemy mieszkania, domy od osób, których nie znamy. Nie znamy także przeszłości i historii tych miejsc. Mieszkając w nich czujemy się źle, chorujemy. Naszemu życiu towarzyszy zniechęcenie, apatia lub stres i agresja.

Nie rzadko jest tak, że miejsca te mają swoich „nieżyjących już lokatorów” – dawnych właścicieli, dzieci, istoty, które z różnych powodów odwiedzają te miejsca, bo są z nimi związane. W ścianach pomieszczeń zapisywana jest cała energetyczna historia od początku powstania takiego miejsca. Wpisane bywają emocje, takie jak smutek, lęk, niemoc.

Jeśli często chorujemy, bez wyraźnej przyczyny, tracimy kolejną pracę, nie układa nam się w życiu osobistym, w związkach, w relacjach z innymi ludźmi, jeśli to wszystko sprawia, że nie czujemy satysfakcji ze swojego życia, cierpimy, to być może my sami, nieświadomie posiadamy energetyczne podłączenia, które czerpią z nas siły witalne
i ograniczają w wielu sferach życia.

Jeśli mamy własną firmę, która nie przynosi nam zysku, czujemy, jak gdyby energia przepływu została zablokowana i jest nam bez przyczyny źle – nauczmy się w prosty sposób oczyszczać naszą energie oraz energię wszystkich osób, którzy do nas przychodzą, z którymi się spotykamy. Świadomie lub nie, każdy człowiek może przekazywać wiele negatywnych emocji w czasie zwykłego podania dłoni na powitanie. Proste sposoby oczyszczania, zabezpieczą nas przed przyciąganiem takiej negatywnej energii i uchronią nas przed nią. Staniemy się silniejsi, a nasze życie szczęśliwsze.

Każde zblokowanie, głębokie niezadowolenie, uporczywe dolegliwości chorobowe, czy notoryczna apatia powinny być zawsze motywacją do podjęcia działania, samodoskonalenia i usiłowania poznania możliwych przyczyn ich powstawania.
Z mojego doświadczenia wiem, że takich trudnych stanów, należy szukać zaczynając od sfery duchowej i energetycznej.

W czasie spotkań na cyklicznie organizowanych "Warsztatach z Medium" pokażę Państwu jakie, często ukryte predyspozycje posiada każdy z nas i jak warto skutecznie odczytywać informacje zapisane w naszej indywidualnej dacie urodzenia… liczbie dnia, miesiąca, roku…

Przekażę także to, co można wyczytać z daty urodzenia, aby swojemu życiu nadać właściwy kierunek, aby układało się ono zgodnie z naszymi ukrytymi predyspozycjami.
Na seminarium poznacie podstawowe zagadnienia z zakresu numerologii oraz omówione zostaną szczegółowo wybrane spośród uczestników (za ich zgodą) daty urodzenia.

Żyjemy w świecie energetyczno-duchowym. Jesteśmy bytami, które przenikają świat materialny i duchowy na wielu poziomach istnienia. Większa tego świadomość
i umiejętność poznania, są kluczem odkrywania i doskonalenia samego siebie.

To możliwość jasnego odnalezienia się „tu i teraz” – przestrzeni, w której przyszło nam doświadczać i rozwijać się.

Każdy z nas, posiada nieograniczone możliwości z samego siebie, a umiejętność odkrycia ich w sobie i wykorzystania w życiu jest nie mniejszym wyzwaniem, jakie warto podejmować każdego dnia.

Zapraszam wszystkich zainteresowanych,

Anna Beata STANCLIK

Stanclik

MENU

O MNIE

© 2017 Anna Beata Stanclik