ATAKI ENERGETYCZNE CHARAKTERYSTYKA

Inne artykuły:

  POWRÓT

ATAKI ENERGETYCZNE

Rodzaje, charakterystyka, formy oddziaływania na atakowanego.

 

Atakiem energetycznym nazywamy zjawisko ingerencji człowieka lub ducha zmarłej osoby (czyli uwięzionych dusz zmarłych), bytów, a także bytów agresywnych na pole energetyczne drugiego człowieka (jego ciało biologiczne, emocjonalne i mentalne). Atak energetyczny zaburza lub niemal przecina „współpracę” naszego niższego ja (sfera fizyczna, emocjonalna i mentalna) z naszym wyższym „Ja” (poziomy subtelne)[1].

 

Rozróżniamy dwa rodzaje ataków energetycznych:

1. Atak przeładowujący energią „overload attack” polegający na tym, że atakujący wysyła w kierunku celu swoją energię bądź energię pobraną z otoczenia itp., co przypomina przeładowywanie akumulatora naładowanego wcześniej w 100%. W tym przypadku chodzi o przeładowanie systemu energetycznego ofiary, dochodzi do zaburzeń systemu nerwowego, połączonego z systemem energetycznym ofiary, która odczuwa zawroty i bóle głowy, dezorientację i odrętwienie[2].

 

2. Atak poprzez wysysanie energii z ofiary, stosowany przez wampiry energetyczne. W tym przypadku atakujący dzielą się na dwie grupy:

 

2.a. Wampiry energetyczne – Vampy, wysysające energię z ofiary nieświadomie aby wzmocnić się wewnętrznie w celu odbudowania swojego poziomu energii. Dotyczy to ludzi i dusz zmarłych śmiercią nieświadomą, którzy przychodzą jako niewinne dzieci przodków i osób z naszych rodzin, które nie raz z dobrymi intencjami chcą coś załatwić lub zamknąć sprawy nie załatwione za życia. Jednak do tego – czasem nawet dobrego celu potrzebują one energii, którą czerpią od osób „nawiedzanych”. W każdym takim przypadku niezbędna jest interwencja specjalisty, jaki jest medium. Medium odprowadza takiego „gościa” do światła. W przeciwnym wypadku w wyniku uaktywnienia się ducha, który staje się niebezpiecznym dla osób i zwierząt z otoczenia, ofiara popada bardzo szybko w pogłębiające się i wyniszczające jej organizm stany chorobowe, zaczyna się zachowywać irracjonalnie, wpada w depresję, bywa przygnębiona, bez energii i wycofana z życia.

 

2.b. Agresywne byty demoniczne, które wysysają z ofiary energię, lecz jej sami nie pobierają, (po prostu jej nie potrzebują), tylko rozpraszają w przestrzeni. Ich celem nie jest wzmocnienie się lecz sadystyczna wręcz agresja. Każdy przypadek nawiązania kontaktu z bytami, nawiedzającymi ludzi i domy jest silnie destrukcyjny dla zdrowia i ducha ofiary. Początkowo ofiara słabnie i omdlewa. Z czasem może stać się agresywna.

 

ATAKI ENERGETYCZNE W ŻYCIU CODZIENNYM.

Na co dzień spotkać można spotkać wiele wampirów energetycznych, czy to w pracy czy to na ulicy czy też wśród przyszywanych przyjaciół, przyjaciółek wreszcie i w naszych rodzinach. Ataki takich osób sprawiają w naszej osobowości, psychice, sercu i umyśle oraz energetyce wielokrotnie prawdziwe spustoszenie. Mają one charakter osobisty lub zbiorowy.

W relacjach międzyludzkich mamy do czynienia z następującymi formami ataków energetycznych:

  1. WAMPIRYZM – czyli okradanie z energii poprzez jej wysysanie w celu doładowania się cudzą energią zarówno tą pozytywną, jak i negatywną energią o niskich wibracjach swojej ofiary, która zostaje sprowokowana i wciągnięta do awantury. W efekcie agresor czuje się lekki, rześki i silny a ofiara osłabiona i okradziona z energii, potrzebująca czasu na zregenerowanie się.[4] Żywienie się energią drugiej osoby odbywa się na poziomie czakr 1 do 5. Natomiast energie o najwyższych wibracjach na poziomie czakr 6 i 7 są niedostępne – ze względu na niedostępność dla istot niepowołanych tych czakr. Kapitulują przednimi wszelkie wampiry energetyczne łącznie z istotami demonicznymi, żyjącymi na planie fizycznym bądź astralnym[5]. „Lżejszym” przypadkiem jest wampiryzm emocjonalny, który ogranicza się do czasu bezpośredniego spotkania atakującego ze swoją ofiarą. Wyróżniamy tutaj:
    1. Wampiryzm nieświadomy – gdzie zapatrzone w siebie i w swoje problemy wampiry energetyczne nie zauważają, że swymi słowami i postępowaniem ranią innych ludzi, a uważając siebie za centrum świata oceniają rzeczywistość ze swojego punktu widzenia. Obwiniają innych za swoje problemy i krzywdy.
    2. Wampiryzm świadomy – wampiry takie z premedytacją wykorzystują ludzi do swoich celów wplątują swoje ofiary w sieci różnorodnych zależności psychicznych i emocjonalnych.

 

  1. TOKSYCZNOŚĆ – polegająca na zniekształcaniu pola energetycznego poprzez okrojenie i zaburzenie, co wyrządza znaczne szkody zwłaszcza u dzieci. Dochodzi do tzw. :stygmatyzacji” doprowadzającej do okaleczenia psychiki w celu podporządkowania lub wręcz zniewolenia ofiary.
  2. MIĘKKA MANIPULACJA – polegająca na sterowaniu myślami i uczuciami ofiar czyniąc je urobionymi wbrew swojej woli i posłusznymi na rzecz atakującego.
  3. UZALEŻNIENIA - Szczególną formą ataków jest wpędzanie w uzależnienia, od wybranych sposobów zachowań, używek i od ludzi.
  4. AGRESJA PSYCHOPATÓW - Najcięższe przypadki agresji pochodzą od psychopatów, których charakteryzuje wrodzony sadyzm, wynikający z pogardy i nienawiści do drugiego człowieka oraz patologiczny narcyzm. Są to również notoryczni kłamcy i manipulanci, którzy potrafią się świetnie maskować w celu uwiedzenia ofiary, a w konsekwencji w celu całkowitego zniewolenia ofiary doprowadzają do totalnego zniszczenia psychiki, utraty własnej woli i osobowości u ofiary[6]. Poprzez manipulację psychopata potrafi wpędzić swoją ofiarę w stan wdzięczności i permanentne poczucie winy. Psychopaci, to jednostki o zwyrodniałej psychice – nie można tutaj mówić o jednostce psychicznie chorej czy niepoczytalnej. Jest to przypadek nie do uleczenia z medycznego punktu widzenia. Ich zwyrodnienie psychiczne wynika z tego, że rodzą się z „zapieczętowaną” czakrą serca, co oznacza, że blokady takiej nie da się znieść do końca danej inkarnacji prze co są całkowicie odcięci od swojego wyższego „Ja”. Przyczyną „zapieczętowania czakry serca jest ekstremalny poziom nienawiści, jaki kumulują w sobie w poprzednich inkarnacjach. Będąc w świadomości swoich czynów nie mają sumienia, wyższej uczuciowości ani umiejętności zachwytu czymkolwiek, a ich wszelkie reakcje emocjonalne są po prostu doskonale udawane. Nie odczuwają strachu, posiadają bardzo wysoki poziom znoszenia bólu. Nie potrafią wchodzić w żadne związki emocjonalne żyją wartościami materialnymi. Interesuje ich jedynie władza, pieniądze, prestiż, wygląd i zaspokajanie chorych potrzeb seksualnych, beztroska zabawa i bycie w centrum uwagi[7].

 

O sposobach ochrony i obrony przed różnymi formami ataków energetycznych w następnym artykule.

 

Anna Stanclik

10 stycznia 2018

MENU

© 2017 Anna Beata Stanclik